Misyon - Vizyon

HEDEF VE AMAÇLARIMIZ

Asansör sektöründe yönelik hizmette kalite, güven ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma teknikleri geliştirmek ve sürekliliğini sağlayıcı araştırmalar yapmak. Asansör alanında en iyi firma olmak, Türkiye’de ilk sıralarda yer almaktır.

Misyon, Vizyon

Misyonumuz

Asansör sektöründe gelişen teknoloji ve yenilikler dikkate alınarak güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmak. Hedef kitlede ürün kullanım rahatlığı ve %100 Can güvenliği sağlamak.

Vizyonumuz
Asansör sektöründe Cihan’a duyulan güveni sonuna kadar koruyup geliştiren, bu alandaki hizmetleriyle hedef kitlenin memnuniyetini sürekli yükselten lider bir marka..

NEDEN CİHAN

Kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun asansör, montaj dikkatli yapılmadığını takdirde kısa bir süre içinde görevini aksatan verimsiz bir makine durumuna düşer. İyi tasarlanmış, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yapıldığı taktirde problemsiz çalışır. Bu gerçeğin farkında olan bir kurum olarak hedef kitlemiz için kusursuz hizmet sunuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımız ülke sınırlarının dışına taşmıştır. Nitekim dünyanın farklı ülkelerindeki mühendislerle beraber çalışan bir kurum kültürüne sahibiz. Amacımız dünyanın kullandığı kalite standartlarını kullanmak ve bir ömür boyu kullanacağınız asansör tesislerine Cihan imzası koymaktır. Çünkü en mükemmel asansör en güvenli asansördür.

Elektrik tahrikli asansörlerde CE işaretini vurabilmek için TS EN 81-1+A3 standartlarındaki tüm güvenlik kurallarına uyulmaktadır.

Opsiyonel olarak kullandığımız VVVF hız kontrollü ve acil tertibatlı özelliklerde asansör üretimi yapılmaktadır.

Gıda standartlarında (HACCP) uygun paslanmaz kabinli tüm hijyenik koşulları bünyesinde barındıran asansör üretimimiz mevcuttur.

Yıllık Asansör üretiminde Türkiye’de ilk sırada yer alan Cihan Asansör, Ülke genelindeki toplu konutlarda, üniversitelerde, hastanelerde, belediyelerde valiliklerde, kaymakamlıklarda ve pek çok resmi kurumda başarı ile hizmet vermektedir.